Dlaczego Genius? - Genius Bytom / Ruda Śląska
16403
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16403,theme-bridge,bridge-core-2.5.8,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Dlaczego Genius?

Po pierwsze…

Geniusz kryje się w każdym dziecku, ale nie każde dziecko ma szansę go w sobie odkryć. Naukowo opracowany zestaw ćwiczeń, który proponujemy naszym uczniom w trakcie zajęć, pomaga dzieciom poprawić ich funkcjonowanie w wielu obszarach. Koncentracja, pamięć krótko i długotrwała, kreatywność to tylko niektóre obszary, które ulegają poprawie. U dzieci zwiększa się także poczucie własnej wartości, a dzięki temu dzieci osiągają jeszcze lepsze wyniki w wielu sferach życia.

Po drugie…

Oto wpis jednego z rodziców ucznia który kończy 2 letni kurs Genius:
Właśnie kończymy 2 letni program Geniusa i nie poznaję własnego dziecka.
Zdecydowaliśmy się na zajęcia z uwagi na kłopoty syna z zaburzeniami koncentracji, powolną pracą na lekcji, powolnym pisaniem. Ze szkoły syn ciągle przynosił negatywne uwagi a zajęcia reedukacyjne prowadzone w szkole nie przynosiły skutków.
Nasza przygoda z Geniusem rozpoczęła się pod koniec 4 kl. Powoli małymi kroczkami dotarliśmy do końca kl 6 🙂.
Efekt?
Syn nauczył się szybko pisać z każdej lekcji wraca z notatkami w zeszycie. Nauczył się nieszablonowego myślenia matematycznego. Potrafi się skupić. ŻADNYCH UWAG ZE STRONY NAUCZYCIELI a jedynie pytania co się wydarzyło, że tak się zmienił.
Z dziecka, któremu wiedza nie chciała w żaden sposób wejść do głowy stał się dzieckiem, które szybko się uczy.
Dowód? Średnia roczna 5,16 w tym matematyka na 6 🥰.
Bardzo dziękujemy za pomoc!!!

Po trzecie…

Zapraszamy na zajęcia!

Nie zwlekaj, zapisz dziecko już dziś na darmowe zajęcia demonstracyjne.

Niech samo zadecyduje czy warto!