Genius 4-6 Lat - Genius Bytom / Ruda Śląska
16436
page-template-default,page,page-id-16436,theme-bridge,bridge-core-2.5.8,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Genius 4-6 Lat

przedszkole wilanów

Kurs Genius Junior (4 – 6 LAT)

Genius Junior to kurs, który będzie wpływał na przyszłe sukcesy Twojego dziecka. Najbardziej intensywny rozwój mózgu u Twojego dziecka zaczyna się od 4 roku życia. Umiejętności jakie dziecko uzyskuje w tym wieku pozostają na wysokim poziomie przez wiele lat, a do tego są łatwiejsze do opanowania.

Genius Junior to kurs, na którym wprowadzamy dzieci w świat cyferek i liczb, a także liczydła i Kostki Rubika.

Uczenie się matematyki jest dla najmłodszych zwykle trudne ze względu na abstrakcyjność pojęcia cyfry. W Genius poznajemy cyferki m.in. na materiale konkretnym (liczydło), możemy zobaczyć na własne oczy, co to znaczy dodawać i odejmować. Oprócz poznania liczydła uczymy układania Kostki Rubika, pisania cyfr, pisania ze słuchu. Nasz kurs, poza pomocą w nauce pierwszej, podstawowej matematyki, jest pomocny między innymi w ćwiczeniu motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwija wyobraźnię, uczy koncentracji i uwagi. Ćwiczymy też wyobraźnię przestrzenną i myślenie przyczynowo- skutkowe. Jest to dobre przygotowanie do zajęć szkolnych i nowych wyzwań. Kurs Genius Junior trwa rok, 2 moduły po 6 miesięcy i po tym okresie można zapisać dziecko na podstawowy kurs Genius.

nauka dla dzieci online Bytom
q
124

Godzin Kursu

q
6

Ilość modułów Genius

q
8

Ilość dzieci w grupach

Nauka liczenia w pamięci

Poprawienie zapamiętywania i szybkiego notowania treści

Nauka układania kostki rubika

Nauka pisania prawą i lewą ręką

Polepszenie koncentracji i uwagi

Poprawienie kreatywności

Polepszenie zdolności pamięciowych

Poprawienie synchronizacji prawej i lewej półkuli

Zwiększenie szybkości czytania i pisania

Zwiększenie krótkiej i tzw. długiej pamięci

Genius – Zajęcia dodatkowe dla dzieci Bytom, Ruda Śląska,